Türkçe Youtube İstiyoruz.

Yorum bırakın

Mart 15, 2012 tarafından Admin

Uzun zamandır planlanan Youtube’u Türkçe Yapma Kampanyamızı Başlatıyoruz. İnş. Hepimize hayırlı Uğurlu Olur Diyorum.

İlk olarak;

Altta gördüğünüz hem Türkçe olsun hem İngilizce olsun iki metinide press@youtube.com adresine e-mail olarak yolluyoruz.

İkinci olarak;

Daha sonra aynı bu metinlerden ingilizce olanı https://www.facebook.com/youtube adrsindeki Youtube hesabının duvarına kopyalıyoruz.


Merhaba, biz Youtube.com’un Türkiye kullanıcılarıyız. Youtube’nin yayın hayatına girdiğinden beri siteniz Türk ziyaretçiler tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Erişime kapalı olduğu dönemlerde bile Türk ziyaretçisi azımsanmayacak derecede idi. 2012 ile Youtbe.com’u kullanan Türk kullanıcı sayısı daha da artmış durumda. Böylesi güçlü bir kitle var iken Youtube’nin dil seçeneklerinde Türkçe’nin olmaması bizleri üzmektedir. Türkiye hem hızla gelişen bir ülke ve hem de genç popülasyon oranı yüksek olan bir ülkedir. Bu nedenledir ki Youtube’nin Türkçe olmasıyla birlikte bu kullanıcı daha da artacak, bununla kalmayıp daha bilinçli bir kitle Youtbe’yi kullanıyor olacak. Türkiye’deki internet kullanıcılarının çok kaliteli içerikler sunacaklarına inanıyoruz ve biliyoruz.

Umarız ki bu yolladığımız e-mailleri ve sizinle iletişime geçtiğimiz sosyal ağdaki mesajlarımızı göze alarak Youtube.com’a dil seçneklerine Türkçe’yi eklersiniz. Türk kullanıcıları bundan büyük memnuniyet duyacaktır.

Saygılarımızla

Youtube Türk Kullanıcıları

——————————————————–

Hi. We are YouTube users who live in Turkey. It is one of the most visited sites on our country since Youtube’s public appearance. Even when it was forbidden by federal courts on Turkey we have continued to use it. As the time goes on, user base is growing day by day. Even though YouTube has such a big support on Turkey, it is still missing Turkish language support. It is quite sad. Turkey is both a swiftly developing country and has high percentage of young population. Therefore, Turkish language support should be a must for YouTube and is quite important for consciousness. Furthermore, it is also important for high quality local content on YouTube.

We hope you take into consideration these messages that we have sent via e-mails or social networks and pay attention of our wills. It would be greatly appreciated by your Turkish users.

Best regards

Turkish YouTube users
wmaraci.com ; senininternetin rumuzlu arkadaşın hazırlamış olduğu yazıya destek olalım.

Reklamlar

Yorumunuz Bizim İçin Önemli.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: