Ukash

Kasım 1, 2012 tarafından Admin

Ukash dünya çapında bilinen kod sistemi ile çalışan bir ödeme sistemidir. İnsanlar kredi kartı kullanmadan güvenli bir şekilde alışveriş yapmak ister. Bu yüzden interaktif alış yaparken internetin kendine güvenli gelmesi son derece önemlidir.

Ukash internet ortamında her yerde kullanılamasa da genel olarak bir çok yerde kullanılmakla beraber, genel olarak kullanıldıkları yerler bahis firmaları, facebook ve oyun siteleridir. Kişiler bu gibi platformlardan kredi kartına ihtiyaç duymadan son derece güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmenin tadına varabilirler, hem kişiler bilgilerini riske etmemiş olurlar hem de 19 haneli benzersiz bir kod aracılığıyla kolay bir şekilde alışverişlerini tamamlamış olurlar.

İnternet üzerinde Ukash’ı kullanabileceğiniz  13.000’den fazla alışveriş noktası bulunmakla beraber satıcılar tarafından verilen kodların benzersiz olması da kullanıldıktan sonra ve o kodlar başkaları tarafından ele geçirilse de kullanıma kapalı olacağı ve geçersiz olacağı özelliğini taşımaktadır.

Ukash ile alışveriş yapmak son derece kolaydır. Size verilen 19 haneli kod ile birlikte kullanacağınız siteye göre farklılık göstermekle beraber satın al butonu ve bunu takip eden ukash numarası sekmesine kodu yazarak ödemeyi yap ve satın al diyerek alış işleminizi son derece kolay ve güvenilir bir şekilde tamamlamış olursunuz. Bu kodlu ödeme sistemi kullanımı çok basit olduğundan kredi kartı kullanmayacağınız dan dolayı son derece güvenilir olacağından, içiniz rahat bir şekilde kullanabilir, bu kodu ihtiyacı olan başka bir arkadaşınıza vererek onunda internet ortamında güvenilir bir şekilde alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Ukash satıcılarının son dönemlerde hızlı bir şekilde artması dolandırıcılıkları da beraberinde getirmektedir. Kötü niyetli bazı kişiler size şu şekilde dolandırabilmektedir. Arama motorunda ukash, ukash kart, ukash satın al ve benzeri şekilde arama yaparsınız ve ilk 10 sıradaki sitelerden herhangi birine girersiniz eğer kişi kötü niyetli ve dolandırma eğilimi var ise size çeşitli bahaneler uydurarak kodu vermez veya kodu gönderdim der fakat kodu göndermemiştir vb. Bu gibi şeylere maruz kalmayarak mağdur olmamak için o satıcının mutlaka referanslarını gözden geçirin ve şahıs yerine bir firma olmasına dikkat edin.

ukash

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: